14.10.1992 yılında BEZ TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak tescillenen şirketimiz 36 tezgah ile ham bez üreticisi olarak faaliyete başlamıştır.

1992 yılından 2003 yılına kadar kumaş ve iplik ticareti ve ayrıca dokuma makinesi ticareti yapan şirketimiz, 2003 yılından itibaren tamamen kumaş üreticisi firma olarak faaliyetlerine devam etmiştir.
2004 yılının Şubat ayında Denizli Acıpayam İlçesi Yassıhüyük Kasabası’nda kurulan Bobin Boyama tesisi ile entegre tekstil fabrikası olma yolunda ilk adımı atmıştır. Denizli merkez ilçesindeki binamızda; yönetim hizmetleri, pazarlama birimleri, dokuma üretim tesisi, numune hizmetleri ve kartela hizmetleri ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunulmaktadır. Çalışan sayısı büyüme hızına paralel olarak gün geçtikçe artmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte değişen üretim parkuruna göre çalışanların eğitimi ve kültürü de geliştirilmektedir.


Bünyemizdeki son teknoloji ürünü bobin boyama ve dokuma makineleri ile yurtiçinde ve yurtdışında ipliği boyalı gömleklik kumaş sektöründe saygın müşterilerin güvenilir tedarikçisiyiz. İnşaatı bitirilmiş olan terbiye işletmemizin de yakın zamanda üretime açılması ile, müşterilerimize daha seri hizmet vermeye devam edeceğiz.


Üretim kapasitemiz 400.000 mt/ay ipliği boyalı gömleklik kumaş,130.000 kg/ay bobin boyamadır.


Firmamızın ana ihracat Merkezleri; Almanya, İngiltere, Fransa, Danimarka, İtalya, İsviçre ve Avusturya, Belçika, Polonya, Meksika ve Fas’tır.


Bez Tekstil güçlü öz kaynakları, teknolojiye ve insana yaptığı yatırımları, kaliteye düşkünlüğü ve doğaya olan saygısıyla rotasını; günümüz kalite standartları, müşteri istekleri ve değişen yaşam koşullarına bağlı olarak gömleklik kumaş üretiminde sürekli büyüme olarak belirlemiştir.

Copyright © 2017 • BEZ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.  

EN  

ANASAYFA ÜRÜNLERİMİZ HABERLER KURUMSAL İLETİŞİM